Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji na temat oferty Hondy, akcji specjalnych, promocji oraz innych wydarzeń związanych z naszą firmą, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

  • Wpisz poprawny adres e-mail!

  • Interesują mnie

    Zaznacza wymagane pole!

  • Informuj mnie o

    Zaznacza wymagane pole!

Samochód
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wska­zanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez Honda Motor Europe Limited Sp. z o.o. - oddział w Polsce - w celu wykonania zamówionej usługi, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług Administratora oraz innych podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora, w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe i sprzedaż części i akcesoriów, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jestem świadomy dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści Danych Osobowych , ich poprawiania i usunięcia . Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

* - Pola obowiązkowe

WYŚLIJ

Powrót do początku